93111000 (021) تماس رایگان با وکیل تهران
دادحامی DADHAMI وکیل و مشاوره حقوقی Lawyer & Legal Consultancy

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق /

صفحه اصلی
blank

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق

 

طلاق به عنوان پایان زندگی مشترک از مهمترین تصمیم های زوجین بوده که علاوه بر آثار مالی فراوان ایجاد شده می تواند برای افراد جنبه روانی بسیاری داشته باشد. بنابراین برای عملی ساختن این تصمیم مهم می بایست از ابتدای راه تا پایان آن از اهل فن کمک گرفت .

 

مشاوره طلاق تلفنی همواره به دلیل سهولت در دسترسی به وکیل متخصص طلاق و بنابر برخی مسائل همچون عدم تمایل به حضور فیزیکی در دفتر وکالت و همچنین در برخی موارد مشکلات ارسال پیام در فضای مجازی و تاخیر در مشاوره می تواند بهترین گزینه باشد.

 

بنیان وکلای دادحامی با ایجاد بستر مشاوره حقوقی تلفنی با موضوع طلاق آمادگی داشته که توسط وکلای دادگستری متخصص خانواده به این امر مبادرت نماید.

 

مشاوره حقوقی طلاق توسط وکیل دادگستری

 

معمولا افراد پس از تماس با تیم مشاوره طلاق تلفنی این تردید را داشته که شخص مربوطه آیا وکیل دادگستری بوده یا متاسفانه شخص مشاوره دهنده طبق رویه موسسات موجود صرفا کارشناس می باشد.

این به این دلیل بوده که موضوعات خانواده از جمله طلاق به دلیل آثار مالی و غیر مالی فراوان می بایست با وکلای دادگستری مطرح شود و شخص غیر وکیل نمی تواند نسبت به مشاوره حقوقی طلاق اقدام نماید.

 

بنیان وکلای دادحامی این اطمینان را به افراد داده که شخص ارائه دهنده مشاوره طلاق از وکلای دادگستری با پروانه معتبر می باشد.

 

البته لازم به ذکر است که شما می توانید با جستجوی نام وکیل ارائه دهنده مشاوره در سامانه استعلام وکیل از این مورد اطمینان خاطر حاصل نمایید.

 

طرق اخذ مشاوره طلاق تلفنی

 

1 تماس با تلفن بنیان وکلای دادحامی

 

شما می توانید با تماس با شماره    93111000-021    نسبت به اخذ نوبت مشاوره تلفنی با وکلای طلاق اقدام نمایید.

 

2 ثبت اینترنتی مشاوره طلاق تلفنی

 

3 ثبت درخواست به وسیله واتس اپ

 

همچنین می توانید درخواست مشاوره تلفنی طلاق خود را از طریق واتس اپ مجموعه ثبت نمایید

 

تقسیم بندی مشاوره حقوقی طلاق

 

در پاسخ به اینکه انواع مشاوره حقوقی طلاق تلفنی چه مواردی را شامل می شود باید گفت که بنا بر تقسیم بندی زیر مشاوره تلفنی طلاق تقسیم می شود بر:

 

| مشاوره حقوقی تلفنی طلاق توافقی
| مشاوره تلفنی طلاق از ناحیه زوجه
| مشاوره حقوقی تلفنی طلاق از ناحیه زوج

 

چه زمانی به مشاوره حقوقی طلاق نیاز داریم؟

 

باید در نظر داشته باشید که به دلیل مهم بودن موضوع طلاق از ابتدای خطور آن در ذهن خود و طرح آن در مراجع قضایی و همچنین در حین دادرسی در دادگاه می بایست از وکیل متخصص طلاق مشورت مناسب اخذ نمایید

 

امتیازات مشاوره طلاق تلفنی

 

[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css_animation=”fadeIn”][vc_column][ucaddon_uc_material_team_member heading=”مشاوره طلاق فوری ، صرفه جویی در زمان” designation=”” imgbgcolor=”#1a1e3b” image=”9685″ uc_items_data=”JTVCJTdCJTIydGl0bGUlMjIlM0ElMjIlMjIlMkMlMjJpY29uJTIyJTNBJTIyJTIyJTJDJTIybGluayUyMiUzQSUyMiUyMiUyQyUyMmljb25fY29sb3IlMjIlM0ElMjIlMjM2YmI5ZjUlMjIlN0QlNUQ=” uc_fonts_data=”JTdCJTdE”][/ucaddon_uc_material_team_member][vc_column_text css=”.vc_custom_1659480577140{margin-right: 23px !important;margin-left: 23px !important;}”]از اشاره به امتیازات مشاوره حقوقی تلفنی طلاق مجموعه وکلای دادحامی می توان به سرعت دسترسی و ارتباط با وکیل طلاق اشاره نمود.

 

پس از پرداخت هزینه مشاوره حقوقی تلفنی طلاق بنا بر زمان بندی مد نظر شما می توانید به سهولت با تیم وکلای خانواده متخصص در امر طلاق ارتباط تلفنی حاصل نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css_animation=”fadeIn”][vc_column][ucaddon_uc_material_team_member heading=”عدم محدودیت در زمان و مکان” designation=”” imgbgcolor=”#1a1e3b” image=”9688″ uc_items_data=”JTVCJTdCJTIydGl0bGUlMjIlM0ElMjIlMjIlMkMlMjJpY29uJTIyJTNBJTIyJTIyJTJDJTIybGluayUyMiUzQSUyMiUyMiUyQyUyMmljb25fY29sb3IlMjIlM0ElMjIlMjM2YmI5ZjUlMjIlN0QlNUQ=” uc_fonts_data=”JTdCJTdE”][/ucaddon_uc_material_team_member][vc_column_text css=”.vc_custom_1659481398794{margin-right: 23px !important;margin-left: 23px !important;}”]از دیگر امتیازات مشاوره حقوقی تلفنی طلاق عدم محدودیت در زمان و مکان مشخص بوده، بدینصورت که شما می توانید از هر نقطه از ایران و یا خارج از کشور و در هر زمان و به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از وکلای طلاق تهران مشاوره حقوقی اخذ نمایید.

 

بدینصورت که به وسیله خط ثابت یا موبایل با شماره ثابت مجموعه ما تماس حاصل بنمایید. وکلای طلاق مجموعه ما شما را به بهترین طریق راهنمایی می کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css_animation=”fadeIn”][vc_column][ucaddon_uc_material_team_member heading=”بهره گیری از وکلای خانم یا آقا در مشاوره طلاق تلفنی” designation=”” imgbgcolor=”#1a1e3b” image=”9690″ uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTdCJTIydGl0bGUlMjIlM0ElMjIlMjIlMkMlMjJpY29uJTIyJTNBJTIyJTIyJTJDJTIybGluayUyMiUzQSUyMiUyMiUyQyUyMmljb25fY29sb3IlMjIlM0ElMjIlMjM2YmI5ZjUlMjIlN0QlNUQ=” uc_fonts_data=”JTdCJTdE”][/ucaddon_uc_material_team_member][vc_column_text css=”.vc_custom_1659481669587{margin-right: 23px !important;margin-left: 23px !important;}”]برخی از اشخاص از باب راحتی در مطرح نمودن مسائل و امورات خانوادگی از جمله طلاق تمایل بدین امر داشته که مشورت خود را توسط وکیل آقا و یا وکیل خانم اخذ نمایند.

 

بنیان وکلای دادحامی با در نظر داشتن این موضوع و بهره گیری از وکلای خانم و آقای ماهر و متخصص طلاق آماده ارائه خدمت مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_column][/vc_column]

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید.

میانگین نمرات 4.9 / 5. تعداد رتبه 35

k

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید.

میانگین نمرات 4.9 / 5. تعداد رتبه 35

k

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق

ارسال شده در تاریخ : مرداد 12, 1401 توسط : تیم تحریریه وکیل دادحامی

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
جستجو
مجله حقوقی
تماس با ما