مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی آبان 14ام, 1401

مشاوره حقوقی

 

مشاوره حقوقی حل موضوع و مسئله از طریق مراجعه به شخص متخصص و اهل فن از ویژگی های هر شخص هوشمند می باشد. انسان در هر زمان برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب در تمامی امورات خود، نیاز به مشورت و مشاوره با شخص متخصص و با تجربه در خصوص موضوع خود می باشد.

 

حساسیت به مراتب بالاتر موضوعات حقوقی، به دلیل حجم وسیع اطلاعات و داشتن نکات ریز فراوان بیش از هر مورد دیگر، نیاز افراد به مشورت و مشاوره با وکیل دادگستری متخصص و مجرب را طلب می کند.

 

بنابراین روشن است که بهره مندی از تجربه و تخصص وکیل دادگستری در دعاوی و همچنین موضوعات حقوقی از جمله تنظیم قراردادها و عقود و …  می تواند درصد موفقیت اشخاص را بالا برده و ریسک شکست را به حداقل برساند.

 

طرق مشاوره حقوقی بنیان وکلای دادحامی

مشاوره حقوقی ملکی, مشاوره حقوقی در تهران, مشاوره حقوقی زمین, مشاوره حقوقی کیفری, مشاوره حقوقی قراردادها, گرفتن مشاوره حقوقی, مشاوره حقوقی غیر حضوری, مشاوره حقوقی خانواده, مشاوره حقوقی طلاق توافقی, هزینه مشاوره حقوقی, مشاوره حقوقی طلاق, مشاوره حقوقی دادگستری, مشاوره حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی تلفنی و تصویری

 

بنیان وکلا دادحامی آمادگی مشاوره حقوقی تلفنی به مراجعه کنندگان را داشته و همچنین اشخاص می توانند بنابر نیاز خود علاوه بر تماس تلفنی، به صورت تصویری و با ارتباط با وکلای دادگستری مجموعه دادحامی اقدام به اخذ مشاوره حقوقی بنمایند. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و تصویری از سرعت و سهولت بیشتری نسبت به سایر طرق برخوردار است.

 

https://dadhami.tumblr.com

مشاوره حقوقی مواد مخدر, مشاوره حقوقی بانکی, مشاوره حقوقی چک و سفته, مشاوره حقوقی چیست چیه یعنی چه کاری انجام میدهد, مشاوره حقوقی سرمایه گذاری, لیست مشاوره حقوقی تهران, مشاوره حقوقی ازدواج, مشاوره حقوقی ارث, مشاوره حقوقی جزایی, مشاوره حقوقی شرکتی, مشاوره حقوقی سرقفلی, مشاوره حقوقی جرایم پزشکی, مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی, مشاوره حقوقی خرید و فروش ملک

مشاوره حقوقی حضوری

 

برای درخواست مشاوره حقوقی حضوری نیز می توانید علاوه بر تماس با مجموعه دادحامی، از طریق سامانه نوبت دهی بنیان وکلا اقدام به اخذ نوبت قبلی مشاوره حقوقی تخصصی نمائید. در اینصورت پس از اخذ نوبت در وقت مقرر با همراه داشتن اسناد و مدارک خود پذیرای شما مراجعه کنندگان گرامی خواهیم بود.

این طریق مشاوره به دلیل رو در رویی با وکیل و ارائه مستندات و دلایل، نسبت به سایر طرق، می تواند از دقت بیشتری برخوردار باشد.

 

مشاوره حقوقی قبل از ازدواج, مشاوره حقوقی فروش خودرو, مشاوره حقوقی فرار از دین, مشاوره حقوقی صلح عمری, مشاوره حقوقی رایگان چک, مشاوره حقوقی قوه قضاییه, مشاوره حقوقی قضایی, مشاوره حقوقی قرارداد پیمانکاری, مشاوره حقوقی صدای وکیل, صدای مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

 

برای اخذ مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل دادگستری به صورت الکترونیکی و بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید نیز می توانید با طرح موضوع و ارائه مستندات دعوی خود در شبکه های اجتماعی ما (از جمله واتس اپ و تلگرام و …)، پرونده های خود را با تیم وکلای بنیان در میان گذاشته و از نیروی مشاوران حقوقی ما بهره مند شوید.

وکیل پایه یک دادگستری

زمینه های مشاوره حقوقی بنیان وکلا دادحامی

 

مشاوره حقوقی ملکی

 

الزام به تنظیم سند رسمی  اجرت المثل ایام تصرف
خلع ید  صورتمجلس تفکیکی
مشارکت در ساخت تخلیه ید
اخذ پایان کار تحویل ملک
پیش فروش آپارتمان تصرف عدوانی

 

مشاوره دعاوی حقوقی

 

اسناد تجاری ( چک، سفته …) استرداد وجه
خسارت قراردادی ایفای تعهدات
ارث وصیت
انحصار وراثت اخذ به شفعه
فسخ تحویل مبیع

 

مشاوره حقوقی کیفری

 

کلاهبرداری خیانت در امانت
جعل عنوان مواد مخدر
انتقال مال غیر فرار از دین
سرقت قتل
تجاوز به عنف قاچاق 
توهین و قذف ضرب و جرح

 

مشاوره حقوقی خانواده

 

طلاق توافقی حضانت فرزند
طلاق از ناحیه زوجه نفقه
طلاق از ناحیه زوج ملاقات با فرزند
اجرت المثل ایام تصرف استرداد طلا
مهریه فسخ نکاح
الزام به تمکین ازدواج مجدد

داه

مشاوره حقوقی قراردادها

 

تنظیم قرارداد اصلاح قراردادها

 

آیا بنیان وکلای دادحامی مشاوره حقوقی رایگان ارائه می دهد؟

مشاوره حقوقی رایگان

بنیان وکلا به منظور دسترسی سریع متقاضیان جهت ترسیم نمودن نقشه راه دعاوی و همچنین مشخص نمودن تعداد و نوع دعاوی که فرد در مسیر خود دارد، خدمتی تحت عنوان راهگشای حقوقی در نظر گرفته است. افراد می توانند از طریق تماس تلفنی بدون متحمل شدن هزینه ای در این خصوص، از این سرویس بهره مند شود.

 

لازم به یادآوری است در صورتی که موضوع و کیس شما نیاز به بررسی و مشاوره حقوقی تخصصی توسط وکلای دادگستری مجموعه دادحامی داشته باشد، پس از پرداخت هزینه می توانید اقدام به اخذ مشاوره حقوقی تخصصی نمائید.

به عقیده ی تیم وکلای دادگستری دادحامی، ارائه خدمات با کیفیت حقوقی از هر امر دیگری از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد

در نظر داشته باشید ارائه سرویس تخصصی رایگان در غیر مسائل خداپسندانه هیچگاه نمی تواند از کیفیت مطلوب برخوردار باشد.

 

وکیل پایه یک دادگستری, وکیل تهران, بنیان وکلا, بنیان دادحامی, گروه وکلای تهران, بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران, مشاوره حقوقی, شماره وکیل, تلفن وکیل, شماره مشاوره حقوقی, وکیل خوب در تهران

 

در بنیان وکلای دادحامی چه اشخاصی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می نمایند؟

 

ارائه مشاوره حقوقی فارغ از تسلط بر مسائل علمی نیازمند تجربه در حرفه وکالت بوده بنابراین ارائه راهکار و مشاوره حقوقی در عمده مسائل حقوقی به دو امتیاز مورد اشاره نیازمند می باشد.

 

ایرادی که به غالب مشاوره های حقوقی وارد می باشد این است که ارائه مشاوره توسط اشخاص غیر وکیل دادگستری و توسط کارشناس حقوقی صورت میپذیرد، فارغ از اینکه شخصی غیر از وکیل دادگستری، از نظر قانونی اجازه ارائه مشاوره حقوقی ندارد این مهم به علت حساسیت بالای مسائل حقوقی می تواند لطمات فراوان و غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد.

 

مراجعه کنندگان بنیان وکلا دادحامی این اطمینان خاطر را داشته که ارائه خدمت مشاوره حقوقی در هر زمینه ای از جمله ملکی و حقوقی و کیفری و … توسط وکلای دادگستری دارای پروانه وکالت معتبرِ متخصص زیر نظر بنیان انجام می شود. لازم به ذکر است که قابلیت استعلام وکلای مجموعه از طریق سامانه استعلام وکیل فراهم است.

 

مشاوره حقوقی بنیان وکلا, مشاوره حقوقی دادحامی, تماس با مشاوره حقوقی, شماره مشاوره حقوقی, تلفن مشاوره حقوقی

 

در چه مواردی به مشاوره حقوقی نیاز داریم؟

 

در قوانین کشور ما الزام افراد به داشتن وکیل دادگستری در طرح و دفاع اغلب دعاوی پیش بینی نشده است بنابراین در اکثر مواقع شاهد این بوده ایم که اشخاص بنابر دلایل گوناگون، از جمله صرفه جویی در هزینه ها و موارد دیگر و همچنین ساده انگاشتن مسائل حقوقی با گشت و گذار در فضای مجازی و پرسش از افراد غیر وکیل دادگستری، به نوعی خود درمانی کرده و بدون در نظر گرفتن تخصصی بودن مسائل حقوقی، رأساً اقدام به طرح و پیگیری مسائل حقوقی خود می نمایند.

 

البته روشن است در اینصورت شکستی که گریبان گیر این قبیل اشخاص شده می تواند خسارات مالی و غیر مالی فراوان و در بیشتر مواقع غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد.

 

فرهنگ بهره گرفتن اشخاص از مشاوره حقوقی با پیشرفت جوامع امروزی ایران روز به روز در حال گسترش است ولی سوال این است که آیا مراجعه به وکیل دادگستری برای اخذ مشاوره حقوقی معطوف به زمان خاصی می باشد و بهترین مقطع بهره مندی از آن چه زمان می باشد؟

 

مدنظر داشته باشید که در هر زمان پیشگیری بهتر از درمان است.  به بیان دیگر برای اینکه بتوانیم به بهترین نتیجه در امورات خود دست پیدا کنیم قبل از اقدام حقوقی چون تنظیم معاملات و قراردادهای مالی و غیرمالی مانند ازدواج و پیش از اقدام و طرح دعاوی می بایست از شخص متخصص با موضوع خود مشورت نمائید.

 

اما هیچ زمانی برای اخذ مشورت با اهل فن دیر نبوده و بنابر موضوع خود می توانید در حین روند مراحل مقدماتی پرونده و روند رسیدگی از وکلای متخصص در زمینه کیس خود راهنمایی مناسب اخذ نمائید. 

 

4.9 / 5. 33

مشاوره حقوقی

ارسال شده در تاریخ : تیر ۱۷, ۱۴۰۰ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما