93111000 (021) تماس رایگان با وکیل تهران
دادحامی DADHAMI وکیل و مشاوره حقوقی Lawyer & Legal Consultancy

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

با بهره مندی از بهترین وکلای ملکی در تهران

پروانه وکالت

پایه یک دادگستری

رضایت موکلان

+142

وکلای شهر

تهران

بر طبق قانون ، دولت صرفا شخصی را که مالک رسمی پلاک ثبتی بوده و سند به نام او صادر شده باشد مالک شناخته و اعتبار نسبت به آن داده است.

 

ممکن است که اشخاص به موجب قولنامه و مبایعه نامه عادی یا هر طرق دیگری، اقدام به خرید ملک دارای سابقه ثبتی نموده باشد و شخص فروشنده، مالک رسمی آن ملک باشد. اما ممکن است که بنا بر وجود مانع یا عدم همکاری مالک رسمی با شخص خریدار انتقال با مشکل برخورد نموده باشد.

 

| مجموعه دادحامی با بهره گیری از تیم وکلای پایه یک دادگستری متخصص در امور ملکی آمادگی ارائه خدمات مشاوره حقوقی دعوای الزام به تنظیم سند رسمی و همچنین وکیل الزام به تنظیم سند رسمی در حل موضوعات را دارد.

 

از امتیازات وکیل الزام به تنظیم سند رسمی بنیان وکلای دادحامی می توان به این موارد اشاره نمود:

 
blank

امتیازات وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

تیم وکلای بنیان حقوقی دادحامی چه خدماتی را به شما ارایه می نماید؟

حق الوکاله اقساطی الزام به تنظیم سند رسمی

با توجه به ارزش به مراتب بالاتر اموال غیر منقول ( ملک و املاک ) نسبت به سایر اموال که موجب شده هزینه های ناشی از آن همچون نقل و انتقالات املاک، مالیات و همچنین در صورتی که افراد با مشکلات قضایی مواجه شوند هزینه های مربوط به این قبیل دعاوی از جمله حق الوکاله وکیل و … بیشتر باشد و این موضوع می تواند در اینکه افراد موضوع خود را شخصا یا توسط شخص وکیل پیگیری کنند تاثیر بسزایی داشته باشد. مجموعه دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده، بدین صورت که پس از بررسی موضوع توسط وکیل ملکی مربوطه و مطرح نمودن در اتاق فکر بنیان وکلا، در صورتی که موضوع شما به قرارداد وکالت ختم شود، ترتیب پرداخت حق الوکاله به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد.

داشتن دو وکیل دادگستری در دعوای الزام به تنظیم سند رسمی

در صورتی که دعوای الزام به تنظیم سند رسمی شما به تیم وکلای دادحامی واگذار شود این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری بهره مند شوید. از داشتن امتیازات دو وکیل در پرونده ملکی، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه اشاره نمود.

تشکیل واحد تخصصی دعاوی ملکی

همانطور که می دانید داشتن تخصص در موضوعات حقوقی بنا بر گرایش و استمرار در موضوع می تواند بهترین نتایج را رقم بزند، باید متذکر شد که داشتن تخصص ، مهارت و تجربه در دعاوی ملکی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بنیان وکلا ملاک گزینش وکیل الزام به تنظیم سند رسمی که دارای پروانه پایه یک دادگستری بوده را بر مبنای تخصص و مهارت در نظر گرفته است. بنابراین پس از اخذ مشاوره حقوقی و واگذار نمودن دعاوی ملکی خود به تیم وکلای دادگستری ملکی دادحامی، بدین امر اطمینان خاطر داشته باشید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید.

میانگین نمرات 4.9 / 5. تعداد رتبه 31

k

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی ملک

ارسال شده در تاریخ : خرداد 22, 1401 توسط : تیم تحریریه وکیل دادحامی

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی ملک

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی ملک /

صفحه اصلی

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
جستجو
مجله حقوقی
تماس با ما
0
سلام 👋 چه کمکی از من ساخته است؟x