وکیل سرقفلی

وکیل سرقفلی /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی شهریور 26ام, 1401

وکیل سرقفلی

 

وکیل سرقفلی یا متخصص در سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت به وکیل دادگستری اطلاق می گردد که با تجربه در دعاوی ملکی همانند سرقفلی ، با ایجاد تمرکز در این گونه دعاوی به مهارت لازم رسیده باشد.

 

بنابراین بهترین وکیل سرقفلی، وکیلی بوده که با داشتن پرونده های متعدد در دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت بتواند مسیر درست حقوقی را تا رسیدن به نتیجه ای رضایت بخش رقم بزند

 

بنیان وکلای دادحامی با بهره گیری از تیم وکلای پایه یک دادگستری متخصص تهران در امور سرقفلی و کسب و پیشه آمادگی ارائه خدمات شایسته در این حوزه می باشد.

 

سرقفلی چیست؟

 

معمولا اشخاص با مواجه شدن با موضوع سرقفلی سوالاتی در این خصوص برایشان مطرح شده و این بوده که سرقفلی به چه معناست ، تفاوت سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت در چیست و اینکه ارزش سرقفلی چگونه تعیین می شود؟

 

| در تعریف سرقفلی می توان گفت حقی است که برای مالک منافع ( که در قانون مستاجر نامیده می شود ) در تقدم اجاره كردن محل كسب و ادامه تجارت در ملک نسبت به سایر اشخاص در نظر گرفته شده است.

 

باید در نظر داشت که حق سرقفلی مختص املاک تجاری بوده و در خصوص املاک مسکونی کاربرد ندارد.

 

| سرقفلي مالی است كه مالك (که می تواند مالك عين يا منفعت باشد) در زمان تنظیم قرارداد اجاره و جدای از مبلغ اجاره بها از مستاجر مي گيرد تا مکان تجاری را به به مستاجر اجاره داده و واگذار كند.

 

اما حق كسب و پیشه و تجارت حقي است كه به صورت تدريجي و به مرور براي مستاجر محل كسب و پيشه و تجارت به وجود مي ايد. بنابراین پس از اينكه مستاجر اقدام به كار و فعاليت نموده و به اعتبار فعالیت مستاجر مشتري و اعتبار بدست آورده، به تبع آن حقی برای وی ایجاد شده كه به آن حق كسب و پيشه و تجارت مي گويند.

 

معمولا مبحث سرقفلی با توجه به مبتلا به بودن آن در بازار یزرگ تهران مطرح بوده و آن به این دلیل است که عمده صاحبین کسب و کارهای مشغول در بازار به صورت سرقفلی به فعالیت می پردازند.

 

تفاوت سرقفلی با حق کسب و پیشه و تجارت در چیست؟

 

سرقفلی به آن حقی گفته می شود که مستاجر بابت مبلغی که به مالک ملک می پردازد نسبت به اجاره تقدم پیدا می نماید گفته می شود.

اما کسب و پیشه و تجارت حقی است که به مرور زمان و به تدریج بنابر اقداماتی که مستاجر در ارزش ملک بجا آورده است می گویند.

دو وکیل دادگستری در دعوای سرقفلی

در صورت ارجاع دعوای شما به وکیل متخصص دعاوی سرقفلی تهران ، این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری بهره ببرید.

 

از داشتن امتیازات دو وکیل در دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر و بُعد روانی مثبت در دادگاه اشاره نمود.

حق الوکاله اقساطی وکیل سرقفلی تهران

همواره افراد برای واگذاری امور خود به وکیل دادگستری تمایل بدین امر داشته که مبلغ و هزینه های مربوط به حق الوکاله را با لمس و مشاهده پیشرفت پرونده پرداخت نمایند

 

مجموعه وکلای حرفه ای دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده، بدین صورت که پس از بررسی موضوع توسط وکیل سرقفلی مربوطه و و در صورتی که موضوع شما به قرارداد وکالت ختم شود، ترتیب پرداخت حق الوکاله به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد.

واحد تخصصی دعاوی سرقفلی و کسب و پیشه و تجارت

دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت از موضوعات حقوقی بوده که بنا بر حساسیت و داشتن ریز نکات حقوقی به دانش ، تخصص، مهارت و تجربه بیشتری نسبت به سایر موضوعات حقوقی نیاز داشته چون ممکن است یک اشتباه کوچک سرنوشت پرونده را تغییر داده و موجب زائل شدن حق شود.

 

بنیان وکلای حرفه ای دادحامی ملاک گزینش وکیل سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت دارای پروانه پایه یک دادگستری معتبر را بر مبنای تخصص و مهارت در نظر گرفته است. بنابراین پس از اخذ مشاوره حقوقی و واگذار نمودن دعاوی سرقفلی خود به گروه وکلای دادگستری سرقفلی تهران، بدین امر اطمینان خاطر داشته باشید.


سوالات متداول

 

وکیل سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت مجموعه دادحامی از چه گروه وکلایی می باشد؟

 

پس از ارجاع موضوع به وکیل سرقفلی مربوطه این اطمینان خاطر را داشته که دو وکیل پایه یک دادگستری متخصص سرقفلی تهران پرونده شما را مطرح و پیگیری می نمایند.

 

پرداخت حق الوکاله وکیل سرقفلی مجموعه دادحامی آیا به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است؟

 

در صورتی پرونده پس از بررسی توسط وکیل سرقفلی مربوطه قابلیت قسط بندی داشته باشد مبلغ آن به صورت اقساطی از شما اخذ می شود.

 

4.9 / 5. 42

وکیل سرقفلی

ارسال شده در تاریخ : تیر ۱۷, ۱۴۰۱ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما