93111000 (021) تماس رایگان با وکیل تهران
دادحامی DADHAMI وکیل و مشاوره حقوقی Lawyer & Legal Consultancy

وکیل مطالبه وجه تهران

با بهره مندی از بهترین وکلای وصول مطالبات تهران

پروانه وکالت

پایه یک دادگستری

رضایت موکلان

+330

وکلای شهر

تهران

وکیل مطالبه وجه تهران

 

بنیان وکلای دادحامی با ایجاد دپارتمان و واحد تخصصی دعاوی حقوقی، سعی نموده که از وکلای متخصص و با تجربه در امور مطالبه وجه با پروانه معتبر وکالت پایه یک دادگستری تهران برای طرح و پیگیری و دفاع در دعاوی با موضوع مطالبه وجه در تمامی مراحل رسیدگی تا خاتمه آن و همچنین اعتراض و تجدیدنظرخواهی نسبت به اینگونه دعاوی بهره بگیرد.

وکیل مطالبه وجه خوب در تهران

بهترین وکیل مطالبه وجه

با بهره مندی از بهترین وکلای مطالبه وجه با پروانه پایه یک دادگستری تهران

حق الوکاله اقساطی وکیل مطالبه وجه

حق الوکاله وکیل مطالبه وجه

پرداخت حق الوکاله و هزینه در پرونده های مطالبه وجه به صورت اقساط

مشاوره رایگان وکیل مطالبه وجه

مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان قبل از ارجاع پرونده به وکیل مطالبه وجه

تجربه دعاوی مطالبه وجه

تجربه دعاوی مطالبه وجه

با تجربه دعاوی وصول مطالبات متعدد در مراجع قضایی

حضور دو وکیل مطالبه وجه

تعداد وکلای پرونده

حضور دو وکیل دادگستری متخصص و با تجربه در دعاوی مطالبه وجه در تمامی مراحل

دپارتمان تخصصی دعاوی مطالبه وجه

واحد تخصصی دعاوی حقوقی

تشکیل واحد تخصصی دعاوی حقوقی با تجربه دعاوی وصول مطالبات

وکیل با تجربه مطالبه وجه

وکیل با تجربه مطالبه وجه

طرح و پیگیری دعاوی مطالبه وجه و دفاع در برابر آن با وکلای با تجربه

ارتباط با وکیل مطالبه وجه

طرق ارتباط

ارتباط با وکیل مطالبه وجه به صورت حضوری و تلفنی و آنلاین

همانطور که می دانید داشتن تخصص و تمرکز در هر امری درصد موفقیت و اخذ نتیجه مطلوب را در امور بالا می برد. موضوعات حقوقی به دلیل گستردگی و زیر شاخه های فراوان بیش از هر امر دیگری داشتن تخصص را طلب می کند.

 

  داشتن تخصص و تجربه داشتن پرونده در موضوعات و دعاوی مربوط به مطالبه وجه، علاوه بر اینکه باعث شناخت رویه موجود در محاکم شده همچنین باعث افزایش دقت در روند پرونده شده، روشن است که این امر می تواند سرعت رسیدن به نتیجه ای رضایت بخش را برای افراد بالاتر ببرد.

 

بنیان وکلای دادحامی با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه و متخصص در حوزه دعاوی مطالبه وجه، با راه اندازی دپارتمان و واحد تخصصی آمادگی دارد که با معرفی بهترین وکیل مطالبه وجه در خصوص موضوع شما تا حصول نتیجه ای رضایت بخش همراه شما مراجعه کنندگان به بنیان وکلا بماند.

 

وکیل مطالبه وجه بنیان حقوقی دادحامی

 

همانطور که می دانید مسائل حقوقی و قانونی دارای پیچیدگی مختص به خود می باشند و معمولا افراد که آگاهی و تخصص کافی در این موضوعات ندارند ممکن است با مطرح نمودن پرونده های خود بدون وکیل متخصص حق خود را برای همیشه زایل کنند

 

  وکیل مطالبه وجه بنیان حقوقی دادحامی با توجه به حجم مراجعه افراد، به استناد دلایل متفاوتی چون رسید عادی، فیش و پرینت بانکی، یا بدون داشتن سند مکتوب و به استناد شهادت شهود و سایر ادله، موضوعات را به نتیجه مورد نظر افراد رسانیده بنابراین به دلیل تجربه به مراتب بالاتر وکلای مجموعه، افراد برای ارجاع موضوعات و پرونده های حود اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند

 

 بنابر این دلیل کمک گرفتن از یک وکیل متخصص می‌تواند علاوه بر حصول نتیجه ای رضایت بخش موجب شده روند حل مشکل را سرعت ببخشد.

 

دعوای مطالبه وجه

 

دعوای مطالبه وجه به طور عام به هرگونه دعاوی که منتهی به محکوم شدن شخص به پرداخت وجوه ریالی و غیر ریالی همچون دلار منتهی شود

 

  بنابراین این محکومیتی که بدان پرداختیم می تواند به استناد چک، سفته، رسید عادی و رسمی، پرینت بانکی و هر دلیل دیگری که ثابت کننده پرداخت و عودت وجه باشد را شامل می شود

 

 برای مثال فرض کنید که کسی بابت پول یا طلب یا یک مال کلی و مثلی از دیگری طلبکار باشد می تواند با طرح دعوای مطالبه طلب یا مطالبه وجه مال مورد ادعای خود را مطالبه نماید.

 

blank

 این دعوا از جمله دعاوی مالی بوده و حسب مورد با توجه به میزان و ارزش خواسته در دادگاه عمومی حقوقی و یا شورای حل اختلاف مورد رسیدگی قرار می گیرد.

 

دلایل مختلف ممکن است یک نفر از دیگری وجهی را طلبکار باشد مثل اینکه معامله ای انجام شده و مبلغ آن پرداخت نشده باشد یا اینکه پولی به قرض داده شده باشد و یا خسارت پولی و مالی به خواهان وارد شده و به واسطه آن وجه موضوع طلب خواسته شده باشد.

 

شرایط مطالبه وجه چه می باشد؟

 

قبل از اینکه اقدام به طرح درخواست مطالبه وجه نمایید، بهتر است با راهنمایی از وکلا مطالبه وجه دادحامی مطمئن شوید که شما شرایط این را دارید از بدهکار شکایت کنید یا خیر:

 

1  ادله مستند:

 

قبل از هر چیز باید دلیلی برای اثبات ادعای خود داشته باشید که نشان دهد شما از فردی وجه یا مالی را طلب دارید و شخص حاضر به بازگرداندن این مال به شما نیست.

 

2  موعد سررسید طلب:

 

تنها در صورتی می‌توانید علیه بدهکار طرح دعوی نمایید که زمان سررسید آن رسیده باشد و شخص حاضر نباشد وجه را پس دهد.

 

3  عدم اسقاط طلب:

 

براساس ماده ۲۶۴ قانون مدنی، گاهی شرایطی به وجود می‌‌آید که براساس آن، تعهد پرداخت مال از سوی بدهکار از بین می‌رود و دیگر بدهکار به شما بدهی ندارد. که این شرایط توسط وکیل مطالبه وجه به شما توضیح داده خواهد شد.

 

وکیل مطالبه وجه

 

با توجه به اینکه طرح درخواست درخصوص مطالبه وجه به تجارب خاص خود نیاز دارد، در اکثر پرونده‌ها کمک گرفتن از تجارب یک وکیل پایه یک دادگستری مؤثر خواهد بود.

 

 وکلای پایه یک دادگستری به خاطر تجربیاتی که در مورد پرونده‌های مشابه دارند می‌توانند با کمترین زمان و هزینه  مورد نیاز برای جمع‌آوری اسناد و مدارک مرتبط اقدام کنند و برای پرونده مطالبه وجه مسیری درست و روشن  قدم بردارند.

.

درخواست آنلاین وکیل تخلیه مستاجر

درخواست آنلاین وکیل

 

 


 

چرا به بنیان حقوقی دادحامی اعطای وکالت دهیم و وکیل بگیریم؟

 

1 در صورتی که موضوع شما به تیم وکلای دادحامی واگذار شود این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری متخصص مطالبه وجه  بهره مند شوید.

 

2 از داشتن امتیازات دو وکیل در پرونده مطالبه وجه ، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه اشاره نمود.

 

3 در صورتی که پرونده شما پس از توافق و تنظیم قرارداد به وکیل مطالبه وجه عضو دادحامی محول شود، حق الوکاله وکیل به صورت اقساطی از طرف شما پرداخت می شود.

 

 به این صورت که با پرداخت پیش پرداخت و هزینه های مربوط به دعوای مطالبه وجه، پرونده شما در مرجع رسیدگی کننده مطرح و پیگیری شده و مابقی حق الوکاله بنابر پیشرفت پرونده و به صورت درصدی از شما مراجعه کنندگان گرامی دریافت خواهد شد.

 

4 بنیان حقوقی دادحامی با تشکیل دپارتمان و واحد تخصصی دعاوی مطالبه وجه با بهره گیری از تیم متخصص وکیل مطالبه وجه  تهران آمادگی داشته که خدمات شایسته به مراجعه کنندگان این بنیان ارائه نماید.

 

 تیم وکلای دعاوی مطالبه وجه ، با اشراف بر آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تجربه داشتن پرونده های متعدد در این خصوص در نظر داشته که خدمات حقوقی با کیفیت به شما مراجعه کنندگان این مجموعه ارائه نماید.

 

 زمانی که شما وکیل خود را از بنیان حقوقی دادحامی انتخاب می کنید و در این موسسه تشکیل پرونده می دهید، از طریق سامانه اختصاصی دادحامی میتوانید به صورت منظم از روند پرونده مطلع شوید.

 

blank

امتیازات وکیل مطالبه وجه بنیان دادحامی

تیم وکلای بنیان حقوقی دادحامی برای شما چه خدماتی ارایه مینماید؟

پیگیری مستمر وکیل مطالبه وجه

عمده دعاوی حقوقی از جمله مطالبه وجه یا وصول مطالبات نیاز به پیگیری داشته و استمرار در پیگیری در تمامی مراحل بدوی و تجدیدنظر مورد نیاز می باشد، وکلای مطالبه وجه بنیان دادحامی با اعتقاد بر این اصل به پیگیری دعاوی می پردازند

حق الوکاله وکیل مطالبه وجه

وکلای حقوقی با تجربه در دعاوی وصول مطالبات و مطالبه وجه مجموعه دادحامی در نظر داشته که حق الوکاله دعاوی مربوط به این نوع دعاوی را به صورت اقساط از مراجعان اخذ نمایند، پس از ارجاع پرونده، ترتیب پرداخت حق الوکاله به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد

حضور دو وکیل دادگستری مطالبه وجه

با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری متخصص بهره مند شوید سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه از امتیازات آن می باشد

مشاوره تلفنی یا حضوری رایگان

پیش از ارجاع پرونده به وکیل دمطالبه وجه می توانید با اشتراک گذاشتن مدارک مربوطه از مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری رایگان در این خصوص بهره ببرید

تنظیم قرارداد وکالت بدون حضور

در صورت توافقات حاصله با وکیل مطالبه وجه می توانید بدون حضور و از طریق خدمات غیر حضوری با اعطای وکالت به صورت الکترونیکی موضوع خود را به وکیل مربوطه ارجاع دهید

گزارش قدم به قدم پرونده

بنیان وکلای دادحامی با راه اندازی سامانه شما را از روند پرونده آگاه می سازد، بدینصورت که شما میتوانید از آخرین اقدامات پرونده مطلع شده و تمامی روند پرونده را مشاهده نمائید

 

پرسش و پاسخ

 

وکیل مطالبه وجه کیست؟

 

وکیل مطالبه وجه شخصی است که دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری بوده و به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می ‌کند. وکیل مطالبه وجه تهران به دلیل تعداد مراجعات با مراتب بالاتر اشخاص در این خصوص علم و تجربه کافی داشته و می‌تواند کمک بسزایی به شما بکند

 

برای مطالبه وجه لازم است وکیل بگیریم؟

 

با توجه به این که در پرونده های مطالبه وجه ، اجبار قانونی جهت گرفتن وکیل وجود ندارد. اما به دلیل تخصصی بودن پرونده و دفاع خوب در جلسه دادرسی، پیشنهاد می شود ابتدا از وکلا متخصص در این حوزه مشاوره بگیرید سپس در صورت لزوم میتوانید به وکلای مطالبه وجه بنیان حقوقی دادحامی وکالت اعطا نمایید

 

در چه صورتی خسارت تاخیر تادیه به طلبکار تعلق میگیرد؟

 

خسارت تاخیر تادیه در صورتی به طلبکار تخصیص پیدا می‌کند که از نوع وجه رایج بوده و موعد مطالبه و زمان سررسید آن رسیده باشد. همچنین باید فرد بدهکار توانایی پرداخت داشته باشد و طلبکار نیز طلب خود را مطالبه کرده باشد که بهتر است پیشتر با وکیل مطالبه وجه در این خصوص مشورت کنید

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید.

میانگین نمرات 4.8 / 5. تعداد رتبه 34

k

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید.

میانگین نمرات 4.8 / 5. تعداد رتبه 34

k

ارسال دیدگاه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

وکیل مطالبه وجه

ارسال شده در تاریخ : شهریور 4, 1402 توسط : تیم تحریریه وکیل دادحامی

وکیل مطالبه وجه

وکیل مطالبه وجه /

صفحه اصلی

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
جستجو
مجله حقوقی
تماس با ما
0
سلام 👋 چه کمکی از من ساخته است؟x