وکیل دستور فروش

وکیل دستور فروش /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی مرداد 23ام, 1401

وکیل دستور فروش

 

زمانی که ملکی به صورت مشاعی بین دو یا چند شریک وجود داشته باشد در اینصورت اگر یکی از شرکا تمایل به فروش ملک داشته باشد تحت شرایطی می تواند نسبت به درخواست دستور فروش ملک از دادگاه اقدام نماید.

 

شراکت نسبت به ملک می تواند به صورت قهری همچون ارث و یا به صورت ارادی چون قرارداد ایجاد شده باشد

 

لازم به توضیح است ملکی قابلیت فروش از طریق دادگاه را داشته که عدم قابلیت افراز آن توسط واحد ثبتی احراز شده باشد.

 

بنیان وکلای دادحامی با ایجاد واحد تخصصی دعاوی ملکی و بهره مندی از وکلای با تجربه و متخصص در دستور فروش آمادگی داشته که از ابتدای طرح موضوع تا زمان اجرای مزایده و دریافت وجوه واریزی و حصول نتیجه کنار مراجعه کنندگان باقی بماند.

 

دستور فروش فوری

 

در پاسخ به اینکه آیا دستور فروش به صورت فوری امکان پذیر است باید گفت دستور فروش با توجه به ماهیت آن که به صورت دستور بوده با پیگیری توسط وکیل با تجربه و متخصص مربوط به دستور فروش می تواند روند با سرعت به مراتب بالاتری طی شود.

 

لزوم اخذ وکیل متخصص در دستور فروش

 

دعاوی و مسائل حقوقی با توجه به داشتن ریز نکات فراوان بی درنگ بیش از سایر موضوعات تخصصی دیگر، لزوم بهره گیری از شخص متخصص و با تجربه را طلب می کند.

 

حل مسائل و موضوعات مربوط به املاک و مستغلات به دلیل ارزش اقتصادی بیشتر نیاز بدین امر داشته که افراد برای پیشبرد دعاوی خود از شخص با تجربه و متخصص ملکی بهره بگیرند.

 

دستور فروش نیز از جمله این مسائل بوده بنابراین بهتر است از ابتدای طرح این موضوع تا انتهای مسیر از وکیل متخصص دستور فروش کمک بگیرید.

 

حق الوکاله اقساطی وکیل دستور فروش

نظر به ارزش به مراتب بالاتر املاک نسبت به سایر اموال که موجب شده هزینه های ناشی از آن همچون نقل و انتقالات ، مالیات و همچنین در صورتی که افراد با مشکلات قضایی مواجه شوند هزینه های مربوط به این قبیل دعاوی از جمله حق الوکاله وکیل و … بیشتر باشد و این موضوع می تواند در اینکه افراد موضوع خود را شخصا یا توسط شخص وکیل پیگیری کنند تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

بنیان وکلای دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده، بدین صورت که پس از بررسی موضوع توسط وکیل متخصص ملکی دستور فروش و مطرح نمودن در اتاق فکر بنیان وکلا ، در صورتی که موضوع شما به قرارداد وکالت ختم شود، ترتیب پرداخت حق الوکاله این دعاوی به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد.

تجربه متعدد در پرونده های دستور فروش

بنیان وکلا دادحامی این افتخار را داشته که در دعاوی ملکی از وکلای متخصص دستور فروش ملکی بهره برده و در کارنامه کاری خود دارای حل و فصل پرونده های متعدد دستور فروش ملکی را ثبت نماید.

 

بنابراین این اطمینان خاطر را داشته که طرح و پیگیری پرونده ملکی با موضوع دستور فروش توسط وکلای مجرب و متخصص پیش برده شود.

دو وکیل دادگستری در پرونده های دستور فروش

در صورتی که پرونده با موضوع دستور فروش به تیم وکلای دادحامی واگذار شود این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری بهره مند شوید.

 

از داشتن امتیازات دو وکیل در پرونده دستور فروش، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در برابر طرف دعوی اشاره نمود.

 


سوالات متداول

 

دستور فروش ملک مشاعی در چه مواقعی قابل طرح می باشد؟

 

زمانی که ملکی به صورت مشاعی بین دو یا چند شریک وجود داشته باشد اگر یکی از شرکا تمایل به فروش ملک داشته باشد می تواند از دادگاه درخواست فروش ملک را نماید.

 

پرداخت حق الوکاله وکیل دستور فروش مجموعه دادحامی آیا به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است؟

 

در صورتی پرونده پس از بررسی توسط وکیل دستور فروش مربوطه قابلیت قسط بندی داشته باشد مبلغ آن به صورت اقساطی از شما اخذ می شود.

4.9 / 5. 32

وکیل دستور فروش

ارسال شده در تاریخ : مرداد ۲۳, ۱۴۰۱ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما