درباره ما

درباره ما /

صفحه اصلی

درباره ما

______

آخرین تاریخ بروزرسانی اسفند 19ام, 1400

آدرس بهترین وکیل تهران

امتیازات بنیان وکلای دادحامی

 


 

 پیگیری 0 تا 100 هر پرونده توسط دو وکیل دادگستری 

 


پیگیری 0 تا 100 هر پرونده توسط دو وکیل دادگستری

 

از وجه تمایزاتی که بنیان وکلای دادحامی از آن برخوردار بوده می توان به پیگیری پرونده توسط دو وکیل دادگستری اشاره نمود

مراجعه کنندگان بنیان وکلا این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانند از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری در هر پرونده برخوردار شوند.

از داشتن امتیازات دو وکیل در هر پرونده، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه اشاره نمود.

 


 

ارائه گزارش قدم به قدم اقدامات پرونده به موکل

 

ارائه گزارش قدم به قدم اقدامات در پرونده از ابتدای طرح تا ختم آن

 

در صورتی که شما از موکلین بنیان وکلا باشید، از ابتدای انعقاد عقد وکالت تا پایان کار و اتمام پرونده، از طریق سامانه بنیان وکلا، در هر مرحله به صورت خودکار از جزئیات اقدامات وکلای پرونده و همچنین هزینه های مربوط به هر مرحله آگاه می شوید.


 

 راهگشای حقوقی بنیان وکلا دادحامی 

راهگشای حقوقی بنیان وکلا دادحامی

به اعتقاد بنیان حقوقی دادحامی ، اطلاع از نقشه راه دعاوی فرضی و مطروحه و همچنین بررسی ابعاد مسیر حقوقی در پرونده ها ، حق شماست.

شما می توانید بدون داشتن دغدغه و پرداخت هزینه ای در این خصوص ، با تماس با تیم کارشناسان و وکلای بنیان دادحامی با طرح موضوع مد نظر خود ، از نقشه راه حقوقی و همچنین ابعاد آن صراحتا آگاه شوید.


 

 دپارتمان حقوقی بنیان وکلا  

دپارتمان حقوقی بنیان وکلا

 

در عصر حاضر و جهانی که به دلیل حجم وسیع اطلاعات و موضوعات گسترده، روز به روز به سمت پیچیده تر شدن حرکت می نماید ناچارا می بایست این موضوع را پذیرفت که دیگر اشخاص نمی توانند این ادعا را نموده که در تمامی موضوعات و در هر زمینه ای متخصص و متبحر باشند.

 

موضوعات حقوقی و قضایی به دلیل تنوع به مراتب بالاتر از این قاعده پیروی نموده که نهایتا چاره ای جز تاسیس واحد و دپارتمان تخصصی و بهره گیری از افراد متبحر و خبره نیست .

 

بنیان حقوقی دادحامی این افتخار را داشته که با تشکیل دپارتمان و واحد های تخصصی و بهره گیری از تیم وکلای متخصص در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، بانکی و ثبتی خدمات شایسته به مراجعه کنندگان این بنیان ارائه نماید.


اهداف بنیان دادحامی

 

• ارائه خدمات حقوقی به طریق نوین

الکترونیکی شدن خدمات اخذ وکیل دادگستری ( وکیل آنلاین )

ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری

ارتقا کیفیت در خدمات حقوقی 

تخصصی شدن امر وکالت

 

امروزه با توجه به پیشرفت جوامع ، پیچیده و تخصصی شدن امورات و مسائل، افراد جامعه در هر موقعیت و شغلی، برای انجام اقدامات خود، بیش از گذشته نیاز به مشورت با شخص متخصص را حس نموده، البته شرایط اقتصادی کنونی کشور که به تبع آن موجب بالاتر رفتن ریسک در تصمیم گیری شده در این خصوص بی تاثیر نمی باشد.

 

اقدامات حقوقی و قضایی با توجه به حساسیت به مراتب بالاتر از باقی مسائل، بنابر امتیازات و خصوصیات منحصر به فرد آن، همواره از اهمیت بالاتری برخوردار بوده و می باشد.

 

بنابر این پیچیدگی مسائل حقوقی، بهتر و در بیشتر مواقع ضروریست که موضوع پیش از اقدام، با شخص و اشخاص متخصص در آن زمینه مشورت شده و موضوع را برای حصول نتیجه ای رضایت بخش به آن افراد متخصص محول نمایند.

 

عواقب و آثار عدم ارائه خدمات حقوقی از جانب اشخاص غیر متخصص چیست؟

 

 

امورات حقوقی به دلیل اینکه از قطعیت آراء قضایی بهره می برند و در اغلب مواردی که موضوع (چه در پرونده حقوقی و چه کیفری) به حکم منتهی می گردد، از قاعده اعتبار امر قضاوت شده و قطعیت آراء برخوردار بوده، که می تواند غفلت و اهمال نسبت بدان، چه توسط خود فرد  و چه واگذاری امور حقوقی به اشخاص غیر متخصص و همچنین موسسات حقوقی غیر مجاز، خسارات هنگفت و در بیشتر مواقع غیر قابل جبرانی را به بار بیاورد.

دقت به اینکه افراد، موضوع و کیس مورد نظر را به چه اشخاصی واگذار می کنند بسیار مهم بوده و می تواند ریسک شکست و ضرر فرد را به حد زیادی کاهش داده و گاها به صفر رساند.

 

بنابراین برای رسیدن به نتیجه ی رضایت بخش حقوقی و حصول نتیجه ای مطلوب، می بایست موضوع به وسیله وکلای پایه یک دادگستری مورد اعتماد و متعهد ارزیابی و مطرح شود تا درصد موفقیت شما به بالاترین حد خود برسد.

از وجه تمایزات بنیان حقوقی دادحامی که میتوان بدان اشاره داشت، تاسیس و اداره بنیان، توسط وکلای پایه یک دادگستری و دارا بودن مجوز از کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد.

بنیان وکلای دادحامی این افتخار را داشته که اعلام دارد، از اولین دریافت کنندگان مجوز تاسیس و فعالیت از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران بوده و تمامی موسسین و اعضای بنیان حقوقی دادحامی از وکلای پایه یک دادگستری دارای مجوز فعالیت می باشند.

 

 

 

 

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما