وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی شهریور 26ام, 1401

وکیل طلاق توافقی

 

زمانی که میان زن و شوهر توافقی بر پایان زندگی مشترک و جدایی وجود داشته باشد و راه حل دیگری جز جدایی و مفارقت نباشد بهترین گزینه که برای زوجین وجود دارد طلاق توافقی می باشد.

 

در تعریف طلاق توافقی می توان گفت زمانی که زوجین در عقد دائم هر دو تمایل به جدایی داشته باشند، در اینصورت طلاق توافقی صورت می‌ گیرد که علاوه بر توافق آن ها در خصوص طلاق، می بایست در رابطه با تکالیف و حقوق مالی و غیرمالی زن و شوهر از جمله مهریه، نفقه، جهیزیه و حضانت فرزندان توافقاتی انجام پذیرد.

 

بنیان وکلای دادحامی با بهره مندی از تیم وکلای پایه یک دادگستری متخصص در امر طلاق توافقی آمادگی داشته که با سرعت و دقت تا انتهای مسیر موضوع شما را پیگیری نماید.

 

مزایا و امتیازات وکیل طلاق توافقی

 

آخرین راه حل برای زوجینی که انتخاب خود را مبنی بر جدایی گرفته اند طلاق توافقی بوده و معمولا اینگونه افراد تمایل بدین امر داشته که طلاق توافقی بدون کوچک ترین دغدغه و سریع ترین حالت آن و رعایت نکات و با دقت حقوقی طی شود.

 

در این زمان حضور وکیل متخصص و با تجربه طلاق توافقی لازم بوده و می تواند خواسته شما را به بهترین شکل حل نماید.

 

معمولا افراد در طلاق توافقی تمایل داشته که بدون شرکت در جلسات و رو در رویی با یکدیگر و بدون درگیری با مخاطرات آن اقدام به طلاق توافقی نمایند.

 

وکلای حرفه ای طلاق توافقی تهران آمادگی داشته که در مجموعه دادحامی با در نظر داشتن این نکات نسبت به ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع این خدمات اقدام نماید.

 

مدارک و ملزمات طلاق توافقی

 

1  سند ازدواج و یا رونوشت سند نکاحیه

 

2  شناسنامه زوجین

 

3  کارت ملی

 

4  ثبت نام زوج و زوجه در سامانه ثنا

 

آیا برای طلاق توافقی نیاز به حضور می باشد؟

 

در صورتی که قصد داشته باشید موضوع خود را توسط وکیل طلاق توافقی پیگیری نمایید، زن و شوهر می بایست جهت ارائه مدارک و دادن وکالت به وکلای پایه یک دادگستری به مجموعه دادحامی مراجعه نمایند.

 

| اما در نظر داشته باشید که در صورتی که زوجه خانم یائسه نباشد می بایست به آزمایشگاه جهت انجام تست عدم بارداری مراجعه نماید.

 

| زوجه در صورت باکره بودن و بابت تست بکارت می بایست به پزشکی قانونی مراجعه نماید.

 

وکالت در طلاق ( حق طلاق ) در طلاق توافقی

 

در صورتی که زوجه به موجب داشتن وکالت در طلاق که اصطلاحا به آن حق طلاق گفته می شود قصد به جدایی داشته باشد برای طلاق می بایست از وکیل دادگستری برای این موضوع بهره ببرد. به بیان دیگر داشتن وکیل پایه یک دادگستری در این خصوص الزامی است.

قیمت وکالت طلاق توافقی, , وکیل, مشاوره حقوقی تلفنی, وکیل پایه یک دادگستری, وکیل آنلاین, وکیل با تجربه

وکالت در طلاق می تواند در زمان عقد از ناحیه شوهر به زن اعطا شود یا ممکن است طی تنظیم وکالتنامه در دفاتر اسناد رسمی  صورت پذیرد.

 

آیا بدون حضور می توان وکیل طلاق توافقی اخذ نمود؟

 

در صورتی که زوجین در سامانه ثنا ثبت نام نموده باشند با وجود وکالتنامه های الکترونیکی می توان بدون حضور فیزیکی نسبت به اخذ وکیل طلاق توافقی اقدام نمود. اما در نظر داشته باشید که صورتجلسه ای که حاوی توافقات مالی و غیر مالی زن و شوهر می باشد می بایست توسط زوجین تنظیم گردد

 

زمان طلاق توافقی

 

با توجه به رویه متفاوت شعبات دادگاه های خانواده تهران در این خصوص زمان دقیقی نمی تواند ارائه داد اما بر طبق روال طلاق توافقی دو الی سه هفته کاری زمان می برد.

 

طلاق توافقی در خارج از کشور

 

زمانی که زوج یا زوجه در ایران حضور نداشته باشند اما در صورتی که به شخصی در داخل ایران در خصوص طلاق به طور کامل اختیاراتی را اعطا نموده باشند در اینصورت مانعی در این خصوص وجود ندارد.

 

همچنین در صورت عدم وجود وکالتنامه می توانید به وسیله سفارتخانه و کنسول گری ایران به وکلای پایه یک دادگستری مجموعه دادحامی بابت طلاق توافقی وکالت اعطا نمایید.

 

سایر امتیازات وکیل طلاق توافقی بنیان وکلای دادحامی

 

پیگیری وکیل طلاق توافقی از ابتدای طرح دعوی تا صدور رای قطعی

معمولا اشخاص تمایل داشته بنا بر استرس حضور در محاکم قضایی و همچنین عدم ارتباط فیمابین طرفین دعوا که ممکن است منجر به بحث و جدل گردد بدون مراجعه به محاکم مراحل دعوی طلاق توافقی با دقت و سرعت طی شود.

 

در صورت اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری تیم وکلای دادحامی، این اطمینان خاطر را داشته که از ابتدای طرح دعوی طلاق توافقی تا صدور رای قطعی بدون حضور شما مراحل دعوا طی شود.

اخذ دو مرحله ای حق الوکاله طلاق توافقی

افراد برای واگذاری امور خود به وکیل دادگستری معمولا تمایل بدین امر داشته که مبلغ و هزینه طلاق توافقی را با لمس و مشاهده پیشرفت پرونده پرداخت نمایند.

 

مجموعه وکلای حرفه ای دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده، بدین صورت که قسمتی از حق الوکاله طلاق توافقی در ابتدای موضوع توسط شما پرداخت شده و قسم دوم حق الوکاله پس از صدور رای قطعی طلاق توافقی از ناحیه شما پرداخت می گردد.

بهره گیری از وکلای خانم یا آقا در طلاق توافقی

بعضی از اشخاص از باب راحتی در مطرح نمودن مسائل و امورات خانوادگی خود تمایل بدین امر داشته که موضوع خود را توسط وکیل آقا و یا وکیل خانم پیگیری نمایند.

 

بنیان وکلای دادحامی با در نظر داشتن این موضوع و بهره گیری از وکلای خانم و آقای ماهر و متخصص با دعاوی و پرونده های طلاق توافقی آماده ارائه خدمات حقوقی همچون مشاوره حقوقی و وکیل دادگستری از تیم وکلای با تجربه را دارد.


سوالات متداول

 

زمان طلاق توافقی در صورت پیگیری وکیل طلاق توافقی به چه میزان می باشد؟

 

بنا بر رویه دادگاه ها و مجتمع های قضایی مدت زمان طلاق توافقی متفاوت بوده اما معمولا مدت زمان از 10 الی 20 روز کاری متفاوت می باشد.

 

هزینه حق الوکاله وکیل طلاق توافقی مجموعه دادحامی آیا به صورت اقساطی نیز امکان پذیر است؟

 

طبق شرایطی که بدان پرداختیم قابلیت قسط بندی در پرداخت حق الوکاله طلاق توافقی وجود دارد.

4.9 / 5. 33

وکیل طلاق توافقی

ارسال شده در تاریخ : تیر ۲۵, ۱۴۰۱ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما