وکیل ملکی

وکیل ملکی /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی مرداد 28ام, 1401

وکیل ملکی تهران

 

وکیل ملکی به وکیل دادگستری گفته می شود که در دعاوی ملکی دارای تخصص و مهارت بوده و با داشتن تجربه و دانش لازم، فعالیت حرفه ای خود را در پرونده های ملکی متمرکز نموده باشد.

وکیل ملکی تهران

 بنیان وکلای حرفه ای دادحامی با ایجاد دپارتمان مجزا و راه اندازی واحد تخصصی در حوزه دعاوی ملکی، آمادگی دارد که با بهره گیری از وکلای ملکی متبحر، موضوعات و دعاوی ملکی شما را به بهترین وکیل ملکی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری ارجاع نموده و تا حصول نتیجه ای رضایت بخش همراه شما مراجعه کنندگان بماند.

 

همواره دسترسی به وکیل ملکی خوب به سهولت امکانپذیر نمی باشد و یکی از دلایلی که موجب دشواری در انتخاب آن می باشد این است که اکثر وکلای فعالِ دارای پروانه وکالت، بدون توجه به داشتن مهارت و تخصص، در غالب زمینه های حقوقی از جمله دعاوی حقوقی و کیفری اقدام به فعالیت می نمایند.

 

موضوعات حقوقی به دلیل وسعت تنوع در مسائل و داشتن نکات ریز فراوان، بیش از هر امر دیگری مستلزم داشتن تخصص، مهارت و تجربه می باشد، بنابراین به دلیل حساسیت و پیچیدگی موضوعات چاره ای جز فعالیت تخصصی باقی نمی ماند.

 

وکیل دعاوی ملکی

 

دعاوی ملکی بنابر نوعی از تقسیم بندی به دعاوی حقوقی و کیفری ملکی تقسیم می شود.

به دلیل گستردگی در موضوعات و تعداد دعاوی ملکی، روشن است که در این زمینه نیز وکلای متخصص فعالیت داشته که در این فرصت به معرفی و توضیح مختصر این قبیل دعاوی می پردازیم:

وکیل پایه یک دادگستری ملکی

| وکیل الزام به تنظیم سند رسمی  | وکیل اجرت المثل ایام تصرف
| وکیل خلع ید  | وکیل صورتمجلس تفکیکی
| وکیل مشارکت در ساخت | وکیل تخلیه ید
| وکیل اخذ پایان کار | وکیل تحویل ملک
| وکیل پیش فروش آپارتمان | وکیل تصرف عدوانی

وکیل دعاوی ملکی در تهران, وکیل سند ملکی, سایت وکیل ملکی, شماره وکیل, آدرس وکیل, وکیل پایه یک دادگستری تهران, بهترین وکیل ملکی در تهران, گروه وکلا, گروه وکلای تهران, وکیل دادگستری, موسسه حقوقی, وکیل کیفری, وکیل خانواده, (((بهترین وکیل تهران))), وکیل خوب در تهران نی نی سایت, وکیل خیلی خوب در تهران, معرفی وکیل خوب

وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

 

به موجب قانون ثبت، دولت صرفا شخصی را که ملک به صورت رسمی به نام وی ثبت شده باشد یا با سند رسمی معتبر، ملک به وی منتقل شده باشد مالک شناخته و برای آن اعتبار قائل شده است.

بهترین وکیل ملکی ایران

بنابراین در صورتی که فردی به موجب قولنامه و مبایعه نامه عادی، اقدام به خرید ملک دارای سابقه ثبتی نموده باشد و شخص فروشنده، مالک رسمی آن ملک بوده در اینصورت پس از خرید ملک، خریدار نیاز به ثبت و انتقال رسمی ملک در دفتر رسمی دارد.

 

معمولا افراد پس از تنظیم قولنامه و مبایعه نامه، تاریخی را بابت تنظیم سند رسمی انتقال، مابین خود مقرر می نمایند. در اینصورت اگر مالک رسمی ملک، از تنظیم سند رسمی و یا اعطای وکالتنامه به خریدار خودداری کند تکلیف چیست؟

وکیل ملکی خوب

در اینصورت خریدار برای بخشیدن اعتبار کامل و رسمی به معامله خود، نیاز به این داشته که شخص فروشنده را ملزم به تنظیم سند رسمی نماید، که نتیجتا چاره ای جز مراجعه مراجع قضایی برای خریدار باقی نمی گذارد.

وکیل مجرب ملکی

بنیان وکلای دادحامی با بهره گیری از تیم وکلای متخصص در زمینه الزام به تنظیم سند رسمی ملک که سابقه فعالیت و تجربه کافی در این نوع دعاوی دارند، آمادگی داشته که نیاز شما مراجعه کنندگان برای حل این مسئله را به بهترین نحو برطرف نماید.

 

وکیل خلع ید

وکیل مجرب ملکی

دعوای خلع ید به دعوای دارنده سند رسمی، علیه شخصی که بدون داشتن مجوز قانونی و یا داشتن قراردادی در این خصوص اقدام به تصرف مال غیر منقول می نماید، گفته می شود.

غاصب شخصی می باشد که بدون مجوز و یا داشتن قرارداد، در اموال دیگران تصرف نماید.

 

مالک رسمی عین و یا مالک منفعت (به طور مثال مستاجر) می تواند اقدام به طرح دعوای خلع ید نماید .

شماره وکیل ملکی, وکیل ملکی در تهران, وکیل ملکی ایران, وکیل پایه یک دادگستری ملک, وکیل زمین, وکیل آپارتمان, وکیل معاملات ملکی, شماره وکیل, آدرس وکیل, وکیل پایه یک دادگستری تهران, بهترین وکیل ملکی در تهران, گروه وکلا, گروه وکلای تهران, وکیل دادگستری, موسسه حقوقی, وکیل کیفری, وکیل خانواده, (((بهترین وکیل تهران))), وکیل خوب در تهران نی نی سایت, وکیل خیلی خوب در تهران, معرفی وکیل خوب

قبل از مراجعه به وکیل خلع ید و برای اینکه موضوع شما قابلیت طرح و پیگیری توسط وکیل متخصص خلع ید را داشته باشد در نظر داشته باشید که اقامه این دعوا باید حائز شرایطی باشد:

وکیل ملک تهران

باید ملک مورد نظر شما قابلیت اثبات مالکیت رسمی ملک را در دادگاه داشته باشد. با این توضیح که دعوای خلع ید، فرع بر اثبات مالکیت است پس در صورتی که مالکیت رسمی بر ملک ثابت نشود، طرح دعوای خلع ید نمی تواند برای شما نتیجه مثبتی در بر داشته باشد.

 

1 مال مورد تصرف می بایست غیر منقول باشد.

2 تصرف شخص غاصب و متصرف بر ملک باید ثابت شود.

3 تصرف شخص متصرف، غیر قانونی باشد. به عبارت دیگر تصرف نباید به موجب قانون یا قرارداد حاصل شده باشد.

 

در نظر داشته باشید در صورتی که مالک مال غیر منقول ( آپارتمان، زمین و … ) در دادگاه حقوقی نسبت به طرح دعوای خلع ید اقدام نموده باشد، این شخص می تواند علاوه بر طرح دعوای حقوقی خلع ید که به آن اشاره نموده ایم، در دادگاه کیفری نیز اقدام به طرح شکایت کیفری با موضوع تصرف عدوانی نماید.

 

وکیل خلع ید خوب وکیلی است که با تخصص در دعاوی مربوط به خلع ید بتواند در کمترین زمان ممکن، پرونده شما را در بهترین مسیر خود قرار دهد، بنابراین سرعت عمل وکیل در روند پرونده شما تاثیر بسزایی دارد

وکیل املاک, وکیل مستغلات, معرفی وکیل ملکی, وکیل ملک تهران, وکیل پایه یک دادگستری, مشاوره حقوقی, وکیل دادگستری, بهترین وکیل تهران

این اطمینان خاطر را داشته که وکلای ملکی مجموعه دادحامی با تجربه داشتن پرونده های ملکی متعدد می توانند مصلحت شما مراجعه کنندگان به بنیان وکلا را به بهترین نحو تامین نمایند.

 

 امتیازات وکیل ملکی بنیان وکلا  

 

واحد تخصصی دعاوی ملکی

همانطور که بدان اشاره شد داشتن تخصص در هر زمینه ای می تواند بهترین نتایج در هر امری را رقم بزند، داشتن تخصص ، مهارت و تجربه در دعاوی ملکی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

 

بنیان وکلا ملاک گزینش وکلای پایه یک دادگستری ملکی مجموعه را بر مبنای تخصص و مهارت در نظر گرفته است.

بنابراین پس از اخذ مشاوره حقوقی و واگذار نمودن دعاوی ملکی خود به تیم وکلای دادگستری ملکی دادحامی، بدین امر اطمینان خاطر داشته باشید.

حق الوکاله اقساطی پرونده های ملکی

با توجه به ارزش ریالی به مراتب بالاتر اموال غیر منقول ( ملک و املاک ) نسبت به سایر اموال، این امر موجب شده که هزینه های مربوط به این قبیل اموال نسبت به دیگر اموال موارد فراتر باشد.

 

از جمله هزینه هایی که می توان به آن اشاره نمود هزینه ی نقل و انتقالات املاک، مالیات و همچنین در صورتی که افراد در خصوص این اموال با مشکلات قضایی مواجه شوند هزینه های مربوط به این قبیل دعاوی از جمله حق الوکاله وکیل و … می تواند در اینکه افراد موضوع خود را شخصا یا توسط شخص وکیل پیگیری کنند تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

وکلای ملکی بنیان دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده اند، بدین گونه که پس از بررسی موضوع توسط وکیل ملکی مربوطه و مطرح نمودن در اتاق فکر بنیان وکلا، در صورتی که موضوع شما به قرارداد وکالت ختم شود، ترتیب پرداخت حق الوکاله به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد.

دو وکیل دادگستری در دعاوی ملکی

در صورتی که موضوع شما به تیم وکلای دادحامی واگذار شود این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری متخصص ملک بهره مند شوید.

 

از داشتن امتیازات دو وکیل در پرونده ملکی، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه اشاره نمود.

 

 

4.9 / 5. 33

وکیل ملکی

ارسال شده در تاریخ : شهریور ۱۴, ۱۴۰۰ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما