وکیل کیفری

وکیل کیفری /

صفحه اصلی

آخرین تاریخ بروزرسانی شهریور 26ام, 1401

وکیل کیفری

 

 

بنیان وکلای دادحامی با ایجاد دپارتمان و واحد تخصصی مربوط به دعاوی کیفری، سعی نموده که از وکلای دادگستری متخصص کیفری دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری تهران بهره برده و نیاز مراجعه کنندگان به طرح و پیگیری و دفاع در دعاوی با موضوع کیفری در تمامی مراحل رسیدگی از جمله دادسرا و دادگاه کیفری و اعتراض به آرا و قرارها را به بهترین نحو برطرف نماید.

 

وکلای کیفری مجموعه دادحامی بنابر تخصص و موضوعات کیفری به شرح ذیل می باشند :

 

| وکیل کلاهبرداری | وکیل خیانت در امانت
| وکیل جعل اسناد رسمی و عادی | وکیل مواد مخدر
| وکیل انتقال مال غیر | وکیل فرار از دین
| وکیل سرقت | وکیل قتل
| وکیل تجاوز به عنف | وکیل قاچاق
| وکیل توهین و قذف | وکیل ضرب و جرح

 

دعاوی کیفری به مجموعه دعاوی که از جرایم ایجاد شده گفته می شود. برای توضیح دعاوی کیفری نخست باید به تعریف جرم بپردازیم . بر اساس ماده 2 قانون مجازات اسلامی جرم به هر رفتاری اعم فعل یا ترک فعلی گفته می شود که در قانون برای آن مجازات تعیین شده باشد.

 

بنابراین پس از وقوع جرم زمانی ما می توانیم تعقیب و مجازات اشخاص را از مقام قضایی (بازپرس و دادگاه و …) بخواهیم که در قوانین کیفری مانند قانون مجازات اسلامی و قوانین خاص کیفری از جمله قانون جرایم رایانه ای و قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری و … به تعریف آن جرم پرداخته شده باشد و برای آن عمل نیز مجازات در نظر گرفته شده باشد.

وکیل تضمینی کیفری تهران, معروف ترین وکیل کیفری, وکیل کیفری خوب نی نی سایت, وکیل, مشاوره حقوقی

پس از اینکه جرمی تحقق پیدا نمود برای اینکه بخواهیم نسبت به جرم ارتکابی، تعقیب و رسیدگی صورت پذیرد در ابتدای امر باید به موجب فرم شکواییه، شکایت خود را مطرح نمائیم.

 

مزایای بهره بردن از وکیل کیفری چیست؟

 

با توجه به اینکه مسائل و امور مربوط به موضوعات کیفری به طور مستقیم با جان ، مال ، آبرو و آزادی افراد ارتباط داشته، روشن است که اشخاص می بایست با هوشمندی و با حساسیت بالاتری نسبت به سایر موضوعات حقوقی قدم بردارند.

 

بهره مندی از وکیل کیفری با توجه به تخصص و تجربه ای که در امور کیفری داشته موجب شده سیر پرونده کیفری به بهترین شکل آن طی شده و تا نتیجه ای رضایت بخش ادامه پیدا کند .

 

بنیان وکلای دادحامی با ایجاد دپارتمان و بهره از وکلای پایه یک دادگستری با تجربه و متخصص در امور کیفری تهران آمادگی ارائه خدمات شایسته در حوزه مربوط را دارد.

 

واحد تخصصی دعاوی کیفری

 

داشتن تخصص وکیل دادگستری در دعاوی کیفری موجب شده که وکیل با استمرار در پرونده های متعدد کیفری به تجربه و مهارت کافی برای حل موضوعات برسد، که این امر باعث تسهیل در احقاق و حصول نتیجه ای رضایت بخش می گردد.

 

بنیان وکلا ملاک گزینش وکلای پایه یک دادگستری کیفری مجموعه را بر مبنای تخصص و مهارت در نظر گرفته است. بنابراین پس از اخذ مشاوره حقوقی و واگذار نمودن دعاوی موضوعات کیفری خود به تیم وکلای دادگستری کیفری دادحامی، بدین امر اطمینان خاطر داشته باشید.

 

حق الوکاله اقساطی

 

همواره افراد تمایل بدین امر داشته که میزان حق الوکاله مربوط به موضوعات خود را با توجه به پیشرفت پرونده بپردازند. به عبارت دیگر رضایت در صورتی برای مراجعه کنندگان حاصل شده که میزان مبلغ حق الوکاله پرداختی بنابر روند مثبت اقدامات باشد.

 

وکلای کیفری بنیان دادحامی با اشراف به این موضوع درصدد حل این مشکل برآمده اند، بدین گونه که پس از بررسی موضوع توسط وکیل کیفری مربوطه و مطرح نمودن در اتاق فکر بنیان وکلا، در صورتی که موضوع شما به قرارداد وکالت ختم شود، ترتیب پرداخت حق الوکاله به طور مرحله ای و اقساطی بوده و این هزینه بنا بر پیشرفت پرونده از شما اخذ خواهد شد.

 

پیگیری پرونده توسط دو وکیل دادگستری

 

زمانی که موضوع کیفری شما به گروه وکلای دادحامی سپرده شود این اطمینان خاطر را داشته که با پرداخت حق الوکاله یک وکیل می توانید از دانش و خدمات دو وکیل دادگستری متخصص کیفری بهره مند شوید. از داشتن امتیازات دو وکیل در پرونده کیفری، می توان به سرعت و استمرار بیشتر در پیگیری امور، توانایی بیشتر در حل امور، استفاده حداکثری از پتانسیل علمی در مقام دفاع و همچنین داشتن موضع قوی تر در دادگاه اشاره نمود.

 

 

4.9 / 5. 29

وکیل کیفری

ارسال شده در تاریخ : دی ۲۸, ۱۴۰۰ توسط : administrator

منوی سایت

درخواست مشاوره

خانه
مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد
جستجو
تماس با ما